امروز: یکشنبه 01 مرداد 1396 برابر با 23 جولای 2017

رویدادهای دانشگاه»

رویدادهای دانشگاه» (14)

دوشنبه, 27 ارديبهشت 1395

با عنایت به پیگیرها و حمایت های مدیر کل محترم منابع انسانی و سیاست های رفاهی سامانه رفاه در سطح کشور در بین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی گردید .

دوشنبه, 27 ارديبهشت 1395

جزییات افزایش حق فنی شاغلین حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی، طی بخشنامه ای از سوی دکتر احسانی اعلام شد.

دوشنبه, 27 ارديبهشت 1395

بی تردید یکی از مهم‌ترین اتفاقاتی که در سال 94 در دانشگاه آزاد اسلامی شاهد آن بودیم، اجرای طرح تجمیع دو در دانشگاه بود؛ همچنین ابلاغ بخشنامه‌ احتساب فوق‌العاده حق مرتبه علمی در پرداخت سنوات بازخرید سابقه خدمت (پاداش پایان‌خدمت) به اعضای هیات‌علمی تمام‌وقت دانشگاه یکی دیگر از اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی در سالی که گذشت بود.

دوشنبه, 27 ارديبهشت 1395

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی از انعقاد تفاهمنامه بین دانشگاه آزاد اسلامی و اتحادیه تعاونی های مصرف فرهنگیان ایران با هدف ارائه تسهیلات خرید کالا و خدمات به کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه خبر داد.

دوشنبه, 27 ارديبهشت 1395

علم بهتر است یا ثروت؟ ، موضوعی که بسیاری از دانشجویان امروز و فارغ التحصیلان دانشگاهی حداقل یکبار درباره اش انشا نوشته اند. اکثریت هم گفته اند که علم بهتر است و ثروت از طریق علم است که به دست می آید. حالا همین موضوع ساده انشا به دغدغه پیچیده بسیاری از دانشجویان و جوانان تبدیل شده و آنها به دنبال روشی هستند که علمشان را به ثروت تبدیل کنند و آموخته هایشان در دوران دانشگاه به منبع درآمدشان در زندگی بدل شود.

چهارشنبه, 23 ارديبهشت 1394

 

دکتر رهنمای رودپشتی معاون برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی، با اشاره به مهمترین برنامه های اجرایی دانشگاه در سال جاری گفت: اجرای سیاست ها و محورهای اصلی برنامه های دانشگاه، رویکرد کیفی سازی و ارتقا جایگاه دانشگاه با تخصیص بودجه مناسب، از مهمترین برنامه های امسال به شمار می رود.

 

عضویت در خبرنامه سایت

پایگاه اطلاع رسانی ها:

حالت های رنگی