امروز: یکشنبه 01 مرداد 1396 برابر با 23 جولای 2017

  • دکتر احسانی معاون محترم اداری و مالی دانشگاه:
جزییات افزایش حق فنی شاغلان حوزه فناوری دانشگاه آزاد اسلامی

جزییات افزایش حق فنی شاغلین حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی، طی بخشنامه ای از سوی دکتر احسانی اعلام شد.

 به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در این بخشنامه آمده است: بنا بر تصمیمات اخذ شده، نحوه محاسبه و پرداخت حق فنی آن دسته از کارکنانی که در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات واحدهای دانشگاهی و مراکز آموزشی و ستادی استان ها که به صورت تمام وقت در رسته فنی و مهندسی و فرابری داده ها اشتغال به کار دارند و از کارآیی بالا و مطلوبی برخودار هستند، در صورت وجود اعتبار و رعایت دقیق سایر مقررات جاری دانشگاه به شرح زیر تعیین می شود.

الف) دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی فنی در رشته های کامپیوتر، فناوری اطلاعات و برق که تصدی یکی از پست های مرتبط با مدرک تحصیلی را عهده دار باشند:

-تا مبلغ یک میلیون و 100 هزار ریال با موافقت رییس واحد یا مرکز دانشگاهی.

-از مبلغ یک میلیون و 100 هزار ریال تا یک میلیون و 500 هزار ریال به پیشنهاد رییس واحد و موافقت دبیر هیات امنای استانی.

-از مبلغ یک میلیون و 500 هزار ریال تا مبلغ 2 میلیون و 500 هزار ریال به پیشنهاد رییس واحد و تایید دبیر هیات امنای استانی و نیز موافقت مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه.

ب) دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته های مهندسی کامپیوتر، فناوری اطلاعات، مهندسی برق، ریاضی کاربردی و آمار که تصدی یکی از پست های مرتبط با مدرک تحصیلی را عهده دار باشند:

-تا مبلغ یک میلیون و 500 هزار ریال با موافقت رییس واحد یا مرکز دانشگاهی.

-از مبلغ یک میلیون و 500 هزار ریال تا دو میلیون و 500 هزار ریال به پیشنهاد رییس واحد و موافقت دبیر هیات امنای استانی.

-از مبلغ دو میلیون و 500 هزار ریال تا مبلغ 5 میلیون ریال به پیشنهاد رییس واحد و تایید دبیر هیات امنای استانی و موافق مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه.

پ)دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر در رشته های مهندسی کامپیوتر، فناوری اطلاعات، مهندسی برق، ریاضی کاربردی و آمار که تصدی یکی از پست های مرتبط با مدرک تحصیلی را عهده دار باشند:

-تا مبلغ 2 میلیون ریال با موافقت رییس واحد دانشگاهی.

-از مبلغ 2 میلیون ریال تا 4 میلیون ریال به پیشنهاد رییس واحد و تایید دبیر هیات امنای استانی و نیز موافقت مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه.

-از مبلغ 4 میلیون ریال تا مبلغ 7 میلیون ریال به پیشنهاد رییس واحد و تایید دبیر هیات امنای استانی و نیز موافقت مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه.

خواندن 2322 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(10 رای‌ها)
منتشرشده در رویدادهای دانشگاه»
خواندن کد خبر: 249

 

عضویت در خبرنامه سایت

پایگاه اطلاع رسانی ها:

حالت های رنگی