دوشنبه, 05 فروردين 1398
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 489

اعمال و اجرای سیاست هارفاهی توسط دبیران محترم رفاهی واحدها و مراکز آموزشی تا تاریخ 97/12/22

نوشته شده توسط  ارديبهشت 22, 809
اجرای سیاست های رفاهی توسط دبیران محترم رفاهی واحدها و مراکز آموزشی  تا تاریخ 97/12/22

با عنایت به تصمیم اخذ شده در جلسه ویدیو کنفرانس مورخ 97/12/13مبنی بر اختصاص حداکثر 50 % از ظرفیت اسکان مراکز رفاهی واحد دانشگاهی از طریق معرفی نامه های خارج از سامانه و مابقی از طریق سامانه ساجد، لازم است کلیه واحدها و مراکز دانشگاهی دارای امکانات اقامتی اقدامات ذیل را با دقت انجام دهند:

1-    ثبت کلیه اطلاعات مراکز رفاهی واحدها در سامانه ساجد و تعیین وضعیت تعداد اتاق ها و ظرفیت آنها

2-    ثبت کلیه اسکان های صورت گرفته قبل از دریافت این دستورالعمل که از روش خارج سامانه انجام گرفته است (در صورتیکه مکاتبه ای انجام شده و امکانات به آن اختصاص داده نشده نیازی به ثبت آن نیست).

3-    ثبت روزانه کلیه درخواست های خارج از سامانه ساجد اعم از مکاتبه از طریق اتوماسیون، فکس، دستی و ... که منجر به موافقت با اقامت متقاضی می شود در سامانه ساجد

4-    بدیهی است در صورتیکه همکاران محترم دانشگاه آزاد در ایام تعطیل بدون مکاتبه قبلی و به صورت اضطراری به واحدهای دارای امکانات مراجعه و واحد با اسکان آنها موافقت نماید این فرآیند نیز بایستی در سامانه ثبت گردد.

5-    ضرورت دارد دبیران محترم رفاهی حداکثر تا تاریخ 97/12/22نسبت به ثبت کلیه مکاتبات موافقت شده قبل از آن اقدام نموده و فرآیند را به صورت روزمره تا پایان تعطیلات ادامه دهند.

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 22 اسفند 1397 05:56
برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. ویژه
  2. جدیدترین
  3. نظرات