از سوی دکتر طهرانچی ابلاغ شد

پرداخت هدیه به کادر پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب(س)

۳۰ آذر ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۱ کد : ۳۷ اداره کل
تعداد بازدید:۹۹
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه پرداخت هدیه به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را به رؤسای استان‌ها، واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کرد.
پرداخت هدیه به کادر پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب(س)

دکتر طهرانچی در این بخشنامه تاکید کرده است: ضمن تبریک فرحنده میلاد با سعادت " حضرت زینب (س)" و به منظور تجلیل و قدردانی از مقام شامخ "پرستار " واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه مجاز هستند به مناسبت روز پرستار هدیه ای به مبلغ سه میلیون ریال (معادل سیصد هزار تومان) به کارکنان (رسمی، قراردادی، خرید خدمت، کار معین و ساعتی) دارای مجوز استخدامی شاغل در رسته بهداشتی و درمانی (کادر پرستاری) صرفاً در عناوین پستی «مترون، سوپروایزر، سرپرستار، پرستار، بهیار، کمک بهیار، کاردان و کارشناس اتاق عمل، کاردان و کارشناس هوشبری یا بیهوشی، تکنسین CSR و ماما»، مربیان پرستاری و مامایی غیر هیأت علمی تمام وقت (رسمی، قراردادی، خرید خدمت، کار معین و ساعتی) و اعضای هیأت علمی گروه آموزشی پرستاری و مامایی اعم از (رسمی، قراردادی و پیمانی) پرداخت کنند.

براساس این بخشنامه کارکنان و اعضای هیأت علمی که تحت هر عنوان در سال جاری رابطه استخدامی آنان با دانشگاه قطع شده و اشتغال به کار ندارند، مشمول دریافت هدیه فوق نمی‌شوند.

همچنین کارکنان و اعضای هیأت علمی که از واحدی به واحد دیگر منتقل شده یا مأمور هستند (در صورت اشتغال در مشاغل مذکور)، فقط از واحدی که حقوق دریافت می‌کنند هدیه فوق را دریافت خواهند کرد.

کارکنان و اعضای هیأت علمی که در زمان صدور این بخشنامه از مرخصی بدون حقوق استفاده می‌کنند و مدرسان حق التدریس مشمول دریافت هدیه فوق نمی شوند.

انتهای پیام/


نظر شما :