دکتر فداکار خبر داد

پرداخت هدیه به بانوان شاغل در دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س)

۱۴ بهمن ۱۳۹۹ | ۲۳:۰۷ کد : ۴۷ اداره کل
تعداد بازدید:۱۲۵
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی، بخشنامه پرداخت هدیه به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن را ابلاغ کرد.
پرداخت هدیه به بانوان شاغل در دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی فداکار معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی، بخشنامه پرداخت هدیه به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن را به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها ابلاغ کرد.

دکتر فداکار در این بخشنامه تأکید کرده است؛ با عنایت به فرا رسیدن سالروز میلاد گوهر عصمت و کوثر قرآن، حضرت فاطمه الزهرا(س) و در راستای تجلیل از مقام زن و مادران فرهیخته همکار که به عنوان بخش عظیمی از منابع انسانی در مسیر شکوفایی و تحقق اهداف مقدس دانشگاه خالصانه همکاری می کنند، هدیه‌ای به مبلغ دو میلیون ریال به بانوان محترم شاغل در دانشگاه اعم از اعضای هیأت علمی تمام وقت(رسمی، قراردادی، پیمانی) و کارکنان غیر هیأت علمی تمام وقت(رسمی، قرارداد کار معین، قرارداد خرید خدمت و ساعتی دارای مجوز از سازمان مرکزی) پرداخت می‌شود.

براساس بندهای این بخشنامه؛ کارکنانی که بدون اخذ مجوز از سازمان مرکزی به کار گرفته شده‌اند، کارکنانی که تحت هر عنوان در زمان صدور این بخشنامه، رابطه استخدامی آنها با دانشگاه قطع شده و اشتغال به کار ندارند، کارکنانی که در زمان صدور این بخشنامه از مرخصی بدون حقوق استفاده می کنند و مدرسان حق‌التدریس مشمول این بخشنامه نمی‌شوند.

همچنین کارکنانی که از واحدی به واحد دیگر منتقل شده یا مأمور هستند، فقط از واحدی که حقوق دریافت می کنند، هدیه مزبور را دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام/


( ۱ )

نظر شما :